O nás

vše co by vás mohlo zajímat

Pavel ThielJá, Pavel Thiel,

se individuálním výcvikem psů zabývám již několik let. Nejdříve jsem začal cvičit své psy, a poté mazlíky kamarádům, přátelům, rodině a známým.

Od roku 2010 se tímto výcvikem zabývám naplno. Cvičím, učím, trénuji a převychovávám psy s láskou, trpělivostí a stálou pozitivní energií. Často se setkávám s otázkou, proč jsem se rozhodl zabývat se výcvikem a dalšími metodami s tím spojenými. Odpověď je velice jednoduchá. Psy prostě miluji, a proto se snažím je chápat takovými jakými jsou – jako psy! Porozumět jejich duši, být s nimi kamarád. Usiluji o pochopení každé věci, kterou pes udělá. Proč to dělá, co tím dává najevo, co nám tím říká.

Pomáhám psům a lidem, aby se vzájemně pochopili. Tím se pak jejich společné soužití stává plnohodnotné a je ve vzájemném souladu. Momentálně jsem sám majitelem čtyř Anglických setrů. Média a kynologové mne označují za specialistu na poslušnost a nežádoucí chování. Pavel Thiel

Zuzana Volná,

Zuzku k výcvikům a seznámením s mojí osobou přivedla láska k čtyřnohým mazlíčkům, stejně tak jako mne. Jelikož Zuzku vše kolem výcviku a pejsků natolik bavilo a baví, začala mi  v drobnostech pomáhat. Já jsem v ní viděl potenciál a  začal jsem na Zuzku klást větší nápor, kdy jsem jí školil, učil a předával své znalosti a zkušenosti. 

Zuzka se na našem cvičišti pohybuje již třetím rokem a druhým rokem studuje kynologii. Sama je majitelkou dvou pejsků. 

Se Zuzkou se již můžete setkat jak na individuálních lekcích, tak i na všech kurzech, které na našem cvičišti nabízíme, pokud jsem jinak výcvikově zaneprázdněn. Potkat se sní můžete taky při hlídání Vašich mazlíčků. 

Touto cestou bych chtěl Zuzce poděkovat, za organizační činnost (např: Výcvikový tábor, úprava webu..)

Dále bych chtěl popřát mnoho úspěchu, štěstí a vše co ke kynologii patří. Podívejte se, co vám umím nabídnout