O nás

vše co by vás mohlo zajímat


Pavel ThielJá, Pavel Thiel,

se individuálním výcvikem psů zabývám již několik let. Nejdříve jsem začal cvičit své psy, a poté psy kamarádům, přátelům, rodině a známým.

Od roku 2010 se tímto výcvikem zabývám naplno. Cvičím, učím, trénuji a převychovávám psy s láskou, trpělivostí a stálou pozitivní energií. Často se setkávám s otázkou, proč jsem se rozhodl zabývat se výcvikem a dalšími metodami s tím spojenými. Odpověď je velice jednoduchá. Psy prostě miluji, a proto se snažím je chápat takovými jakými jsou – jako psy! Porozumět jejich duši, být s nimi kamarád. Usiluji o pochopení každé věci, kterou pes udělá. Proč to dělá, co tím dává najevo, co nám tím říká.

Pomáhám psům a lidem, aby se vzájemně pochopili. Tím se pak jejich společné soužití stává plnohodnotné a je ve vzájemném souladu. Mou hlavní náplní je zvolit správnou metodu výcviku a motivaci. Být váš přítel, učitel, tak abych z vás udělal trenéra vašeho psa. Aby váš pes byl spokojený a poslušný parťák.

Momentálně jsme s manželkou majiteli 11 psů (anglických setrů, pointrů, evropských saňových psů a belgického ovčáka) Se svými psy se pravidelně účastním různých druhů zkoušek a soutěží. Naše úspěchy si můžete přečíst v sekci ÚSPĚCHY.

Média a kynologové mne označují za specialistu na poslušnost a nežádoucí chování. Jsem pravidelným hostem v regionálních rozhlasech a dále jsem zván jako poradce např. na voříškiády, přednášky, do škol a školek. Aktivně pomáháme OS šance zvířatům z.s.

Můj Instagram

 


Individuální přístup

Pavel Thiel logo